G125-MS15005M1P
G125-MS15005M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS15005M1P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-4083-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS15005M1P
תיאור
CONN HEADER SMD 50POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 50 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MS15005M1P דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
אריזה
פס
פעיל
גימור מגע - זקף
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A
סגנון
ערך נקוב של המתח
450V