G125-MS15005M1R
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-MS15005M1R-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS15005M1R
תיאור
CONN HEADER SMD 50POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 50 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MS15005M1R דגמים
קטגוריה
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
פעיל
גימור מגע - זקף
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A
סגנון
ערך נקוב של המתח
450V