G125-MC11205L4-0150F
מק"ט מוצר של DigiKey
G125-MC11205L4-0150F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MC11205L4-0150F
תיאור
1.25MM M/F 12POS 26AWG 150MM