G125-MV11205L1P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-2451-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MV11205L1P
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MV11205L1P דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל סגר
יצרן
אורך המגע - זקף
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
אריזה
פס
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)