G125-MH11205L1P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-2697-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MH11205L1P
תיאור
CONN HEADER R/A 12POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 12 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G125-MH11205L1P דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
נועל סגר
יצרן
אורך המגע - זקף
0.130‏ אינץ' (3.30‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
פס
צורת המגע
עגול
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
ארד זרחני
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פוליאמיד (PA4T), ניילון 4T, ממולא זכוכית, ללא הלוגן
מספר המיקומים
מאפיינים
נועל לוח
מספר השורות
2
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
מרווח שורות - בחיבור
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
צבע בידוד
ירוק
סגנון
דירוג זרם (אמפר)
2A
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
250V