G125-MS12605M2P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-3677-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS12605M2P
תיאור
CONN HEADER SMD 26POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 26 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
G125-MS12605M2P דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מתוברג
יצרן
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
עגול
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
חומר מגע
ארד זרחני
סוג מגע
פין זכר
חומר בידוד
פוליאמיד (PA4T), ניילון 4T, ממולא זכוכית, ללא הלוגן
פסיעה - חיבור
מאפיינים
אוגן חיבור, אוגן הרכבה, Pick and Place
מספר המיקומים
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
מספר השורות
2
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מרווח שורות - בחיבור
צבע בידוד
ירוק
מספר המיקומים הטעונים
הכול
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)
סגנון
ערך נקוב של המתח
450V