G125-MS13405M2P
G125-MS13405M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS13405M2P
מק"ט מוצר של DigiKey
952-3678-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
G125-MS13405M2P
תיאור
CONN HEADER SMD 34POS 1.25MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 34 חיבורים 0.049‏ אינץ' (1.25‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
G125-MS13405M2P דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
מתוברג
יצרן
גובה הבידוד
0.193‏ אינץ' (4.90‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)
סגנון
ערך נקוב של המתח
450V