BAS7004E6433HTMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-BAS7004E6433HTMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-BAS7004E6433HTMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-BAS7004E6433HTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BAS7004E6433HTMA1
תיאור
DIODE ARRAY SCHOT 70V 70MA SOT23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מערך דיודות חיבור סדרה 1‏ זוגות 70 V 70mA (DC)‎ הרכבה משטחית TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
קטגוריה
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות
יצרן
Infineon Technologies
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
100 ps
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 50 V
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
70 V