BSC020N03LSGATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC020N03LSGATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC020N03LSGATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC020N03LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC020N03LSGATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 30V 28A/100A TDSON
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 61
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 28A (Ta), 100A (Tc) 2.5W (Ta), 96W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-1
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BSC020N03LSGATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
93 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7200 pF @ 15 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 96W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TDSON-8-1
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V