BSC070N10NS5ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
BSC070N10NS5ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BSC070N10NS5ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BSC070N10NS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BSC070N10NS5ATMA1
תיאור
MOSFET N-CH 100V 80A TDSON
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 80A (Tc) 2.5W (Ta), 83W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8-7
מודלים EDA/CAD
BSC070N10NS5ATMA1 דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.8‏ ב-µA‏50‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
38 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2700 pF @ 50 V
פיזור הספק (מקס')
2.5W (Ta), 83W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
PG-TDSON-8-7
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
6V, 10V