ESD24VS2UE6327HTSA1
מק"ט מוצר של DigiKey
ESD24VS2UE6327HTSA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ESD24VS2UE6327HTSA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ESD24VS2UE6327HTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESD24VS2UE6327HTSA1
תיאור
TVS DIODE 24VWM 41VC PGSOT23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
41V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית PG-SOT23
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ESD24VS2UE6327HTSA1 דגמים
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
5A (8/20µs)
יצרן
הספק - מתקף שיא
230W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת קווי כוח
לא
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
יישומים
שימוש כללי
סוג
זנר (Zener)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
2
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
24V (מקס')
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - פריצה (מינ')
26V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
41V