ESD24VS2UE6327HTSA1 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 24VWM 41VC PGSOT23 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 41V מלחץ5A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית PG-SOT23 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ESD24VS2UE6327HTSA1 דגמים |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 5A (8/20µs) |
יצרן | הספק - מתקף שיא 230W |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | הגנת קווי כוח לא |
סטטוס החלק אפשרות אחרונה לרכישה | יישומים שימוש כללי |
סוג זנר (Zener) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
ערוצים חד-כיווניים 2 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 24V (מקס') | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מתח - פריצה (מינ') 26V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 41V | מספר מוצר בסיס |