ISC035N10NM5LF2ATMA1
מק"ט מוצר של DigiKey
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
448-ISC035N10NM5LF2ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ISC035N10NM5LF2ATMA1
תיאור
ISC035N10NM5LF2ATMA1 MOSFET
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 19A (Ta), 164A (Tc) 3W (Ta), 217W (Tc) הרכבה משטחית PG-TDSON-8 FL
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏3.5‏, A‏50‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.9‏ ב-µA‏115‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
88 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7200 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
3W (Ta), 217W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
PG-TDSON-8 FL
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V