ESDALC6V1M3
מק"ט מוצר של DigiKey
497-5563-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-5563-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-5563-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESDALC6V1M3
תיאור
TVS DIODE 5VWM SOT883
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מלחץ Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOT-883
מודלים EDA/CAD
ESDALC6V1M3 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
30W
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
11pF ב-1MHz
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
ערוצים חד-כיווניים
2
מארז‏ / תיבה
SC-101, SOT-883
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
5V
מארז ההתקן של הספק
מתח - פריצה (מינ')
6.1V