TLE4274GV10ATMA2
מק"ט מוצר של DigiKey
TLE4274GV10ATMA2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
TLE4274GV10ATMA2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
TLE4274GV10ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TLE4274GV10ATMA2
תיאור
IC REG LIN 10V 400MA TO263-3-1
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 400mA PG-TO263-3-1
מודלים EDA/CAD
TLE4274GV10ATMA2 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
220 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
30 mA
סדרה
PSRR
60dB (100Hz)
Digi-Reel®
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תצורת יציאה
דירוג
לרכב
סוג היציאה
הרשאה
AEC-Q100
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
40V
מארז‏ / תיבה
4‏-263‏-TO‏, PAK‏2‏D‏ (3‏ מוליכים + לשונית), AA‏263‏-TO‏
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
10V