DPG60IM300PC-TRL | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE STANDARD 300V 60A TO263AA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 27 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 300 V 60A הרכבה משטחית TO-263AA |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
יצרן | זמן התאוששות הפוכה (TRR) 35 ns |
סדרה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 300 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
טכנולוגיה | מארז ההתקן של הספק TO-263AA |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 300 V | טמפרטורת פעולה - צומת -55°C ~ 175°C |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 60A | מספר מוצר בסיס |
מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 1.43 V @ 60 A |