DPG60IM300PC-TUB זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
IXYS
קיים במלאי: 839
גיליון נתונים
דיודות 300 V 60A הרכבה משטחית TO-263 (D2PAK)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
TO-263-D2PAK
DPG60IM300PC-TUB
מק"ט מוצר של DigiKey
238-DPG60IM300PC-TUB-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DPG60IM300PC-TUB
תיאור
DIODE STANDARD 300V 60A TO263
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 300 V
אריזה
צינור
קיבוליות @ Vr‏, F
80pF ב-150V, 1MHz
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
300 V
מארז ההתקן של הספק
TO-263 (D2PAK)
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
60A
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.43 V @ 60 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA