DPG60IM300PC-TRL
מק"ט מוצר של DigiKey
238-DPG60IM300PC-TRLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
238-DPG60IM300PC-TRLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
238-DPG60IM300PC-TRLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DPG60IM300PC-TRL
תיאור
DIODE STANDARD 300V 60A TO263AA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 300 V 60A הרכבה משטחית ‎TO-263AA‎
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
35 ns
סדרה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 300 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
‎TO-263AA‎
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
300 V
טמפרטורת פעולה - צומת
-55°C ~ 175°C
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
60A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.43 V @ 60 A