IXFH6N100F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 450
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
STMicroelectronics
קיים במלאי: 28
STMicroelectronics
קיים במלאי: 347
תעלת N 1000 V 6A (Tc) 180W (Tc) חור מעבר ‎T0-247 (IXFH)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXFH6N100F
מק"ט מוצר של DigiKey
IXFH6N100F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFH6N100F
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 6A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5.5‏ ב-mA‏2.5‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
54 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1770 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
180W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
מארז ההתקן של הספק
‎T0-247 (IXFH)‎
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V