APT7F100B זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 0
דומים
IXYS
קיים במלאי: 580
גיליון נתונים
קיים במלאי: 451
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 332
STMicroelectronics
קיים במלאי: 347
תעלת N 1000 V 7A (Tc) 290W (Tc) חור מעבר ‎TO-247 [B]‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
APT7F100B
מק"ט מוצר של DigiKey
APT7F100B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT7F100B
תיאור
MOSFET N-CH 1000V 7A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏5‏ ב-µA‏500‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
58 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±30V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1800 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
290W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
1000 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-247 [B]‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V