IXFT100N30X3HV
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXFT100N30X3HV-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXFT100N30X3HV
תיאור
MOSFET N-CH 300V 100A TO268HV
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 300 V 100A (Tc) 480W (Tc) הרכבה משטחית TO-268HV (IXFT)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
IXFT100N30X3HV דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4.5‏ ב-mA‏4‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
122 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7660 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
480W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
300 V
מארז ההתקן של הספק
TO-268HV (IXFT)
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V