APT77N60SC6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Microchip Technology
קיים במלאי: 471
תעלת N 600 V 77A (Tc) 481W (Tc) הרכבה משטחית D3PAK
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
APT77N60SC6
מק"ט מוצר של DigiKey
APT77N60SC6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
APT77N60SC6
תיאור
MOSFET N-CH 600V 77A D3PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏2.96‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
260 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
בתפזורת
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
13600 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
481W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
600 V
מארז ההתקן של הספק
D3PAK
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V