IXTT140P10T
מק"ט מוצר של DigiKey
238-IXTT140P10T-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXTT140P10T
תיאור
MOSFET P-CH 100V 140A TO268
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 37
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת P 100 V 140A (Tc) 568W (Tc) הרכבה משטחית TO-268AA
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
400 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±15V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
31400 pF @ 25 V
פיזור הספק (מקס')
568W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
מארז ההתקן של הספק
TO-268AA
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V