IXXH60N65C4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
onsemi
קיים במלאי: 2,304
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 44
גיליון נתונים
קיים במלאי: 320
STMicroelectronics
קיים במלאי: 0
STMicroelectronics
IGBT PT 650 V 118 A 455 W חור מעבר TO-247AD (IXXH)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
IXXH60N65C4
מק"ט מוצר של DigiKey
IXXH60N65C4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
IXXH60N65C4
תיאור
IGBT PT 650V 118A TO-247AD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
3.2mJ (מופעל), 830µJ (מופסק)
מטען שער
94 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
37ns/133ns
תנאי בדיקה
400V, 60A, 5Ohm, 15V
סוג IGBT
PT
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
זרם - קולט (Ic) (מקס')
118 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
240 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.2‏ ב-V‏15‏, A‏60‏
מספר מוצר בסיס
הספק - מקס'
455 W