STGWA80H65FB זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
IXYS
קיים במלאי: 300
גיליון נתונים
דומים
IXYS
קיים במלאי: 272
גיליון נתונים
קיים במלאי: 51
קיים במלאי: 0
IGBT Trench Field Stop 650 V 120 A 469 W חור מעבר TO‏-247 מוליכים ארוכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Traction Inverter Power Stages in Electric Vehicles
STGWA80H65FB
מק"ט מוצר של DigiKey
497-15138-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STGWA80H65FB
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 120A TO247
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
STGWA80H65FB דגמים
קטגוריה
אנרגיית מיתוג
2.1mJ (מופעל), 1.5mJ (מופסק)
מטען שער
414 nC
סטטוס החלק
פעיל
Td (on/off) @ 25°C
84ns/280ns
תנאי בדיקה
400V, 80A, 10Ohm, 15V
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
120 A
זרם קולט בפולסים (Icm)
240 A
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2‏ ב-V‏15‏, A‏80‏
מארז ההתקן של הספק
TO‏-247 מוליכים ארוכים
הספק - מקס'
469 W