EMCP250W223M1GV001T
מק"ט מוצר של DigiKey
709-EMCP250W223M1GV001TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
709-EMCP250W223M1GV001TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
709-EMCP250W223M1GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMCP250W223M1GV001T
תיאור
CAP PASSTHRU 0.022UF 25V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.022 µF קבלי מעבר (feed through) 25V 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EMCP250W223M1GV001T דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
25V
יצרן
Johanson Dielectrics Inc.
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.064‏ אינץ' x‏ רוחב 0.035‏ אינץ' (1.63 מ"מ x‏ 0.89‏ מ"מ)
קיבוליות
0.022 µF
גובה (מקס')
0.026‏ אינץ' (0.65‏ מ"מ)
טולרנס
±20%