QEDB501Q270J1GV001E אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Johanson Technology Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Johanson Technology Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
Murata Electronics
27 pF ±5% 500V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 1111 (2828 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Johanson Technology Multi-Layer High-Q SMD Capacitors | Datasheet Preview
QEDB501Q270J1GV001E
מק"ט מוצר של DigiKey
712-QEDB501Q270J1GV001ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
712-QEDB501Q270J1GV001ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
712-QEDB501Q270J1GV001EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QEDB501Q270J1GV001E
תיאור
CAP CER 27PF 500V C0G/NP0 1111
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
QEDB501Q270J1GV001E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±5%