A750KS227M1EAAE015 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 2,104
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Nichicon
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 15mOhm 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
A750KS227M1EAAE015
מק"ט מוצר של DigiKey
399-13899-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A750KS227M1EAAE015
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
A750KS227M1EAAE015 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
221 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.42 A @ 100 kHz
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C