RNU1E221MDN1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Nichicon
קיים במלאי: 1,672
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
KEMET
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 16mOhm 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
RNU1E221MDN1
מק"ט מוצר של DigiKey
RNU1E221MDN1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RNU1E221MDN1
תיאור
CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RNU1E221MDN1 דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
465 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
4.65 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
ריווח מוליכים
קיבוליות
220 µF
גודל / מידה
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
ESR (התנגדות טורית שקולה)
16mOhm