A758BG106M1EDAE070
מק"ט מוצר של DigiKey
399-20957-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-20957-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A758BG106M1EDAE070
תיאור
CAP ALUM POLY 10UF 20% 25V TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 70mOhm 5000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
A758BG106M1EDAE070 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
37.5 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
750 mA @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C