A759BQ226M1HAAE075
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A759BQ226M1HAAE075-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759BQ226M1HAAE075
תיאור
CAP ALUM POLY 22UF 20% 50V TH
תיאור מפורט
22 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 75mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759BQ226M1HAAE075 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
28 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
560 mA @ 100 kHz
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
75mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C