A759KS107M1VAAE031
מק"ט מוצר של DigiKey
399-16568-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759KS107M1VAAE031
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 35V TH
תיאור מפורט
100 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 31mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759KS107M1VAAE031 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
214.5 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.29 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
31mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C