A759BQ226M1VAAE080
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A759BQ226M1VAAE080-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759BQ226M1VAAE080
תיאור
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V TH
תיאור מפורט
22 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 80mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759BQ226M1VAAE080 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
30 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
600 mA @ 100 kHz
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C