A759MU337M1VAAE022
מק"ט מוצר של DigiKey
399-A759MU337M1VAAE022-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
A759MU337M1VAAE022
תיאור
CAP ALUM POLY 330UF 20% 35V TH
תיאור מפורט
330 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, תיבה 22mOhm 2000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
A759MU337M1VAAE022 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
187 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.74 A @ 100 kHz
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm
מספר מוצר בסיס
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-125°C