ALC10A471DF450 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KEMET
קיים במלאי: 713
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KEMET
קיים במלאי: 827
גיליון נתונים
שדרוג
TDK
קיים במלאי: 262
470 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) mOhm‏252‏ ב-Hz‏100‏ 15000 שעות ב-85°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ALC10A471DF450
מק"ט מוצר של DigiKey
399-5668-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ALC10A471DF450
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ALC10A471DF450 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
2.43 A @ 100 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
4.03 A @ 10 kHz
עכבה
155 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
450 V
גובה - מקובע (מרבי)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏252‏ ב-Hz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
15000 שעות ב-85°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C