C0603C104J3RACTU
מק"ט מוצר של DigiKey
399-C0603C104J3RACTUTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-C0603C104J3RACTUCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-C0603C104J3RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C0603C104J3RACTU
תיאור
CAP CER 0.1UF 25V X7R 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF ±5% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0603 (1608 מטרי)
מודלים EDA/CAD
C0603C104J3RACTU דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±5%