C907U222MZVDCAWL40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
2200 pF ±20% 440VAC קבלי קרמיקה ‎Y5V (F)‎ רדיאלי, דיסק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U222MZVDCAWL40
מק"ט מוצר של DigiKey
C907U222MZVDCAWL40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C907U222MZVDCAWL40
תיאור
CAP CER 2200PF 440VAC Y5V RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
C907U222MZVDCAWL40 דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
טולרנס
±20%