EDH106M050A9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-EDH106M050A9DAATR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-EDH106M050A9DAACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDH106M050A9DAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
EDH106M050A9DAA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
35 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
43.75 mA @ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
0.222‏ אינץ' (5.65‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C