EDH106M050S9DAA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 3,337
גיליון נתונים
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 12,172
גיליון נתונים
Panasonic Industry
Chemi-Con
10 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EDH106M050S9DAA
מק"ט מוצר של DigiKey
EDH106M050S9DAA-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EDH106M050S9DAA
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EDH106M050S9DAA דגמים
קטגוריה
ערכים נקובים
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
35 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
43.75 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C