ESW227M035AH1AA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
קיים במלאי: 39,802
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 7
גיליון נתונים
Chinsan (Elite)
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 1
Nichicon
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ESW227M035AH1AA
מק"ט מוצר של DigiKey
399-ESW227M035AH1AA-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ESW227M035AH1AA
תיאור
CAP ALUM RAD 105C
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ESW227M035AH1AA דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
377.5 mA @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
755 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
90 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
35 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C