MMK5474K63J02L16.5TR18
מק"ט מוצר של DigiKey
399-11456-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-11456-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMK5474K63J02L16.5TR18
תיאור
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMK5474K63J02L16.5TR18 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 100°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
40V
יישומים
שימוש כללי
מתח נקוב - DC
63V