185474K63RHA-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
TDK
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
185474K63RHA-F
מק"ט מוצר של DigiKey
185474K63RHA-F-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
185474K63RHA-F
תיאור
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
185474K63RHA-F דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%
מתח נקוב - AC
40V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
63V