168474K63H-F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 5,403
גיליון נתונים
שדרוג
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
דומים
אקוויוולנטים-פרמטרית
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
TDK
ישירים
TDK
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
168474K63H-F
מק"ט מוצר של DigiKey
168474K63H-F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
168474K63H-F
תיאור
CAP FILM 0.47UF 10% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
168474K63H-F דגמים
קטגוריה
חומר דיאלקטרי
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
סוג ההרכבה
חור מעבר
אריזה
בתפזורת
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.283‏ אינץ' x‏ רוחב 0.138‏ אינץ' (7.20 מ"מ x‏ 3.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±10%
סיומת
פיני PC
מתח נקוב - AC
40V
ריווח מוליכים
מתח נקוב - DC
63V