T520D477M006ATE025
מק"ט מוצר של DigiKey
399-4985-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-4985-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-4985-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T520D477M006ATE025
תיאור
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 32
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF יצוק קבלי פולימר - טאנטאלום 6.3 V 2917 (7343 מטרי) mOhm‏25‏ ב-kHz‏100‏
מודלים EDA/CAD
T520D477M006ATE025 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
2917 (7343 מטרי)
גודל / מידה
אורך 0.287‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (7.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
קיבוליות
470 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.122‏ אינץ' (3.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
קוד גודל של היצרן
D
מתח - נומינלי
6.3 V