UD2-12NUN-L אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
UD2-12NUN-L
מק"ט מוצר של DigiKey
399-UD2-12NUN-LTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-UD2-12NUN-LCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-UD2-12NUN-LDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UD2-12NUN-L
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
מודלים EDA/CAD
UD2-12NUN-L דגמים
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
1 A
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 220VDC - מקס'
התנגדות סליל
1.03 kOhms
זרם סליל
11.7 mA