UD2-12NUN זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
UD2-12NUN
מק"ט מוצר של DigiKey
UD2-12NUN-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UD2-12NUN
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
מודלים EDA/CAD
UD2-12NUN דגמים
מתח מחייב-פעולה
9VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
מתח סליל
12VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
1 A
מתח מיתוג
‎250VAC‏, 220VDC - מקס'
התנגדות סליל
1.03 kOhms
זרם סליל
11.7 mA