VC1206K201R014
מק"ט מוצר של DigiKey
399-VC1206K201R014TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
399-VC1206K201R014CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
399-VC1206K201R014DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
VC1206K201R014
תיאור
VARISTOR 22V 200A 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 99
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 V 200 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
VC1206K201R014 דגמים
קטגוריה
זרם - נחשול
200 A
יצרן
KEMET
אנרגיה
0.6J
סדרה
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
950 pF @ 1 kHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מתח AC מקסימלי (Volts)
14 V
דירוג
לרכב
מתח DC מקסימלי (Volts)
18 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח וואריסטור (מינ')
19.8 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
22 V
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
מתח ואריסטור (מקס')
24.2 V