STD14NM50NAG
מק"ט מוצר של DigiKey
497-STD14NM50NAGTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-STD14NM50NAGCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-STD14NM50NAGDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STD14NM50NAG
תיאור
MOSFET N-CH 500V 12A DPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 500 V 12A (Tc) 90W הרכבה משטחית DPAK
קטגוריה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
27 nC @ 10 V
יצרן
Vgs (מקס')
±25V
סדרה
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
816 pF @ 50 V
Digi-Reel®
פיזור הספק (מקס')
90W
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סוג FET
דירוג
לרכב
טכנולוגיה
הרשאה
AEC-Q101
מתח מרזב-למקור (Vdss)
500 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
DPAK
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V