0603J1000331GCT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Knowles Syfer
קיים במלאי: 5,570
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Knowles Syfer
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
KYOCERA AVX
שדרוג
KYOCERA AVX
330 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 (1B)‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
0603J1000331GCT
מק"ט מוצר של DigiKey
0603J1000331GCT-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
0603J1000331GCT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
0603J1000331GCT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.031‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.80‏ מ"מ)
טולרנס
±2%