KGM15ACG2A331GT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
שדרוג
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 13,834
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
KYOCERA AVX
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
ישירים
Knowles Syfer
ישירים
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
שדרוג
Knowles Syfer
330 pF ±2% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0603 (1608 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
KGM15ACG2A331GT
מק"ט מוצר של DigiKey
478-KGM15ACG2A331GTTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
478-KGM15ACG2A331GTCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
478-KGM15ACG2A331GTDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KGM15ACG2A331GT
תיאור
CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
KGM15ACG2A331GT דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±2%